Jakie są preparaty APTEO?
Pewne Godne polecenia Atrakcyjne cenowo
Jakie są preparaty APTEO?
 • mają starannie dobrany skład podlegający
  ścisłej kontroli
 • dostępne są
  tylko w aptekach
 • pochodzą z terenu
  Unii Europejskiej
Inspekcje
GIF Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego
PPIS Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej
to ponad 300 produktów z różnych kategorii terapeutycznych Produkty w 100% naturalne, produkowane ze starannie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości ziół - bez barwników, substancji smakowych i słodzących Linia produktów OTC i produktów galenowych umożliwiających leczenie najbardziej powszechnych dolegliwości Linia produktów przeznaczonych do celów diagnostycznych, opatrunkowych, higienicznych
i kosmetycznych
Nowa linia profesjonalnych produktów stworzona z myślą o rodzicach szukających dla swoich dzieci bezpiecznych preparatów
Jakie są preparaty APTEO?

Preparaty APTEO mają dobrą cenę, dzięki czemu stać na nie każdego pacjenta.

 • Pewność pełnej terapii
 • Realizacja misji farmaceuty
 • Oszczędność dla pacjenta
 • Wsparcie rozwoju apteki
Jakie są preparaty APTEO?

Polski producent farmaceutyczny dostarczający do aptek leki Rx, leki OTC, suplementy diety, wyroby medyczne i kosmetyki.

SYNOPTIS PHARMA należy do Grupy NEUCA.

 • Badania stabilności produktów leczniczych
 • Kwarantanna gotowego produktu przed dopuszczeniem do obrotu
 • Kontrola warunków transportu
 • Kontrola warunków klimatycznych
  w magazynie
 • Produkcja z zachowaniem standardów jakościowych w warunkach GMP
 • Archiwa prób referencyjnych
 • Ponad 400 wypracowanych procedur jakości
 • Testy kontrolne
  każdej serii
  • produktu leczniczego
   - na zgodność z zarejestrowaną specyfikacją
  • suplementu diety
   - na zgodność z zaakceptowaną specyfikacją produktu
 • Fabryka na terenie Polski - Swarzędz pod Poznaniem
 • Europejskie standardy produkcyjne i jakościowe
 • Misja - liczy się człowiek i jego zdrowie, a nie same leki

APTEO to wsparcie dla wszystkich, którzy dbają o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Produkty APTEO to przede wszystkim witaminy, minerały i środki wzmacniające, a także preparaty wielo i jednoskladnikowe. Dbamy o to, by wszystkie nasze preparaty były dostępne w najpopularniejszych dawkach i wygodnych formach podania.

Produkty z serii APTEO NATURA to naturalny wybór pacjentów, którzy chcą wspierać organizm przy pomocy leczniczych ziół. Wszystkie preparaty składają się w 100% z naturalnych składników, bez dodatku barwników, konserwantów czy wzmacniaczy smaku. Wspieramy zdrowie w harmonii z naturą.

Misją APTEO CARE jest skuteczne wspieranie opieki zdrowotnej poprzez produkowanie wysokiej jakości materiałów opatrunkowych, sprzętu rehabilitacyjnego i sprzętu medycznego. W naszej ofercie znajdą się również artykuły higieniczne i materiały kosmetyczne - wszystko to by sprostać wymaganiom naszych klientów.

Tworzymy zdrową i rozsądną alternatywę dla leków OTC i prostych preparatów galenowych. Wyznaczamy najwyższe standardy i od lat budujemy zaufanie naszych pacjentów. APTEO MED to leki dostępne bez recepty, które umożliwiają pacjentowi leczenie powszechnych dolegliwości.

APTEO DZIECKO to produkty odpowiadające na potrzeby rodziców i ich dzieci. Dzięki produktom z tej linii, rodzice mogą aktywnie wspierać postępy dziecka na każdym etapie rozwoju.

Ukierunkowani na jakość

W APTEO wiemy, że jakość produktów jest najważniejsza, dlatego wypracowaliśmy 38 procedur w oparciu o wymagania Systemu ISO i GMP. 

Bezpieczeństwo naszych pacjentów to dla nas najwyższy priorytet. Wszystkie produkowane przez nas preparaty podlegają rygorystycznej kontroli jakości. Produkty lecznicze poddawane są badaniom stabilności, natomiast suplementy diety umieszczamy w specjalnych komorach starzeniowych, aby sprawdzić ich trwałość. 

Nasze produkty wytwarzane są wyłącznie w zakładach, które spełniły najwyższe kryteria jakości i bezpieczeństwa – warunkiem współpracy APTEO z zakładem produkcyjnym jest wdrożenie systemów GMP, HACCP, GHP, ISO, BRC lub IFS. Ponadto regularnie prowadzimy audyty jakościowe u wszystkich naszych wytwórców kontraktowych.

Recepta na mądre zakupy


APTEO to najlepszy wybór dla pacjenta, który szuka produktów wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Farmaceuci chętnie polecają APTEO, ponieważ to marka godna zaufania. Tworząc nasze produkty konsultujemy się z niezależną Radą Ekspertów złożoną z farmaceutów. Dzięki temu mamy pewność, że proponujemy Wam najlepsze możliwe rozwiązanie.

APTEO dostępne jest tylko i wyłącznie w aptekach. Tylko apteka gwarantuje zapewnienie właściwych warunków przechowywania leków, w przeciwieństwie do sklepów, gdzie temperatura czy wilgotność nie podlegają kontroli. Nieprawidłowe warunki przechowywania mają wpływ na działanie leków i suplementów diety.

Dbamy, by APTEO było dostępne dla każdego niezależnie od grubości portfela. Nasze preparaty są silną konkurencją dla reklamowanych leków, których cena zależy od budżetu marketingowego w myśl zasady: im więcej reklam, tym droższy lek. Decyzja należy do Ciebie, Pacjencie. Wolisz płacić za reklamę, czy za jakość?