Synoptis Pharma producent jakościowo odpowiedzialny

Synoptis Pharma jest polskim producentem farmaceutycznym, działającym w ramach grupy kapitałowej NEUCA SA od 2009 roku. Naszą misją jest tworzenie kompletnej oferty produktowej na rynku opieki zdrowotnej zgodnej z potrzebami pacjentów i oczekiwaniami lekarzy oraz farmaceutów.

Systemy jakości

Każdy produkt przed wprowadzeniem do obrotu zostaje przebadany pod względem zgodności z zatwierdzoną specyfikacją. Odpowiadamy za jakość produktu przez cały okres jego trwałości.

Kontrola jakości (QA/QC)

Najwyższą jakość produktów Synoptis Pharma potwierdzają uzyskane certyfikaty i standrady jakościowe.  System Zarządzania Jakością spełnia surowe wytyczne Unii Europejskiej.

Kompleksowa obsługa klienta

Stały nadzór procesów wytwarzania zapewnia spółka-córka, Synoptis Industrial, oferująca kompleksowe usługi z zakresu produkcji, logistyki i usług kompleksowych. Fabryka zlokalizowana w Swarzędzu pod Poznaniem wyposażona jest w unikatowy w skali kraju sprzęt do pakowania leków (Integra 220).

Bezpieczeństwo farmakoterapii (pharmacovigilance)

Synoptis Pharma podlega rygorystycznej kontroli jakości wytwarzanych preparatów (nadzór procesów wytwórczych, kwalifikacja dostawców, audyty jakościowe u podwykonawców, badania stabilności preparatów), pełni również nadzór nad bezpieczeństwem farmakoterapii (Pharmacovivilance).

Chcesz poznać nas bliżej?

www.synoptispharma.pl